Naše inštalácie

 

Našou hlavnou činnosťou je komplexná úprava a filtrácia pitnej a úžitkovej vody. Sme odborná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 2007, preto ponúkame okrem filtrov a zariadení na úpravu vody aj odbornú montáž a servis.

  Za viac ako 10 rokov sme mali možnosť získať veľa skúseností na miestach, ako :

  • Rodinné domy
  • Byty
  • Chaty
  • Hotely
  • Reštaurácie
  • Bytové domy
  • Priemyselné objekty

 

 

V prípade otázok ohľadne úpravy vody sme dostupný na:

 

+421 915 769 119

 

info@danum.sk

 

 

Rodinný dom -  Hoste
 

Centrálne zmäkčovacie zariadenie v rodinnom dome s riadiacou hlavou, ktorá má veľmi dobré funkcie, aby usporil aj vodu aj soli na jednu regeneráciu. Účinne a spoľahlivo zmäkčuje vodu, s čím chráni spotrebiče a na povrchoch nebude ukladať vodný kameň. Umiestnený aj mechanický predfilter na zachytenie plávajúcich nečistôt a filter s dvoma puzdrami, polypropylénovou a uhlíkovou filtračnou vložkou.

 

 Domácnosť - Zálesie

Technológia do domácnosti, ktorá obsahuje zmäkčovač vody značky Hydrosoft Comfort a UV lampu kanadskej značky VIQUA na elimináciu baktérií. Ako predfilter štandardne odporúčame na bežné okolnosti (ak nie je vysoký obsah železa, mangánu, či zákalu) typ F-1 značky Micron, ktorý je vybavený manometrom na výstupe, vypúšťacím ventilom a nerezovou vložkou (+1ks do rezervy). Filter je vysoko kvalitný za dostupnú cenu.

 

Rodinný dom -  Kolárovo

Technológia na úpravu vody do rodinného domu, kde bol vysoký obsah železa, mangánu, zákalu, tvrdosti a voda bola kontaminovaná baktériami. Kvôli vysokého obsahu zákalu okrem špeciálneho zariadenie na jeho úpravu sa odporúča dať aj špeciálny predfilter, aby sa to príliš rýchlo nezanieslo, tým pádom nenútil klienta na častú výmenu vložiek (investícia, babračka, kopa odpadu). Filter DFA s automatickým SPÄTNÝM preplachom sa s takými situáciami profesionálne a spoľahlivo poradí. 

 Domácnosť - Topoľčany

Zmäkčovacie zariadenie značky Hydrosoft Elite v domácnosti so zaujímavými funkciami za výbornú cenu. Na predúpravu sa používa jednoduchý potrubný filter s PP vložkou.

 

Penzión -  Topoľčany
 

Dvojmodulový zmäkčovač vody značky Hydrosoft na zabezpečenie mäkkej vody v penzióne v Topoľčanoch. Pána majiteľa poriadne potrápili zanesené rozvody vodným kameňom, kvôli ktorým musel rozbúrať podlahu aby odstránili poruchu. Neváhal dlho so zabezpečením upravenej vody pre celý penzión, aby sa s tým viac starostí nemal do budúcna.

Prevádzka - Marcelová

Úprava vody vysokokvalitnou reverznou osmózou značky ECOSOFT s kapacitou na výrobu osmotickej vody s objemom 140-150 litrov/hodinu a značkovou UV lampou VIQUA v závode na výrobu slaných pochúťok. 

 

Domácnosť -  Gabčíkovo

Zariadenie na úpravu železa, mangánu, tvrdosti vody, CHSK-Mn a amónnych iónov v jednom so špeciálnou kombinovanou hmotou v meste Gabčíkovo. Zariadenie je vybavené špeciálnou riadiacou hlavicou, ktorá napustí solanku upravenou vodou a ovláda diaľkovým ovládačom. Na predúpravu sa používa filter Profi Elite s otáčateľným pripojením, ktorý je vybavený s manometrami na vstupe a výstupe a taktiež vypúšťacím ventilom. Na úpravu baktérií sa používa vysokokvalitná UV lampa kanadskej značky VIQUA.

Automobilka - VOLKSWAGEN

Kompletná technológia na úpravu vody do zvlhčovacieho systému. Zmäkčovač vody s nepretržitou prevádzkou a reverzná osmóza nazabezpečenie dostatočne filtrovanú vodu pre zvlhčovací systém.

 

Domácnosť - BOATHOUSE - Bratislava

Zákal vo vode sme znížili pomocou hyperfiltračného zariadenia. Na zníženie železa, mangánu a zmäkčenie vody sme zaradili zariadenie s filtračnou hmotou ECOMIX. Baktérie upravujeme značkovými UV lampami kanadsjek výroby VIQUA. Následný kontrolný rozbor vyšiel bezchybne.

 

Budova pre dve kancelárie - Nové Zámky 

Na úpravu mechanických nečistôt je zaradený diskový filter, ktorý účinne vyplachuje filtračnú vložku SPÄTNÝM PRÚDOM, žiadny dohľad nevyžaduje. Nakoľko filter nerobí len povrchový preplach, ale z vnútra smerom von vytlačí všetky nečistoty, vložku pravideľne vymieňať alebo prečisťavať vôbec nie je potrebné. 
Úprava železa, mangánu, organických nečistôt a zmäkčenie vody v jednom, riešime so zariadením s filtračnou hmotou ECOMIX.

 

Domácnosť - Nové Zámky

Úprava studničnej vody, konkrétne mangánu a tvrdosti vody.

Kompaktné zariadenie s hmotou ECOMIX účinne znižuje mangán vo vode, okrem toho si poradí aj s ohromne vysokou tvrdosťou - 7,1mmol/l = 40°dH. Zariadenie je vybavené špeciálnou riadiacou hlavou, ktorá zabezpečuje aj do nádrže na soľ  upravenú vodu, teda ani do solanky nepôjde špinavá voda. Potrebný objem vody do solanky ani nepustí priamo pri regenerácii, ale len tesne pred regeneráciou, aby sa zbytočne zo solanky nevyparila slaná voda, ktorá sa môže usadiť na okolitých povrchoch.

Pekáreň - Jelka

 Zmäkčovač vody v pekárni typu Hydrosoft Comfort MAXI v obci Jelka.

 

BYTOVKA s 50 bytmi - TRENČÍN 

Dvojičkový zmäkčovač vody v nepretržitej prevádzke zabezpečuje mäkkú vodu obyvateľom bytového domu. Zariadenie účinne znižuje tvrdosť vody, aby obyvatelia bytového domu s vodným kameňom nemali vôbec žiadne starosti a chránili tým svoje spotrebiče.

Skleník - Pestovanie Zelenín - Marcelová

 

Technológia úpravy vody zabezpečuje v nepretržitej prevádzke dostatočne upravenú vodu od železa, mangánu a tvrdosti pre zvlhčovací systém.

NEMOCNICA - TRNAVA

 

Reverzná osmóza na výrobu demivody do čistiacich a parných prístrojov rôznych oddelení v novootvorenej nemocnice v Trnave. Zariadenie značky Ecosoft je z hľadiska kvality, takisto aj dizajnu tá najlepšia možná voľba, jednoducho povediac: špička.

 

Hotel - Sládkovičovo

Zmäkčovacie zariadenie s nepretržitou prevádzkou v hoteli v Sládkovičove.

Rodinný dom - Andovce

Technológia na úpravu tvrdosti, železa, mangánu, ammónnych iónov,  arzénu a mikrobiológie v rodinnom dome v Andovciach.

Rodinný dom

Zariadenie na úpravu železa a tvrdosti v celej domácnosti.

Rodinný dom - Komárno

 

Technológia na úpravu tvrdosti vody, železa, mangánu, živých organizmov, amoniaku, mikrobiológie a zákalu pri Komárne.

Rodinný dom - Kvetoslavov


Centrálne zmäkčovacie zariadenie v rodinnom dome v obci Kvetoslavov.

Chatka - Liptovský Mikuláš

Úprava arzénu a mikrobiológie filtračným zariadením s hmotou GEH a UV lampou VIQUA na chatke pri Liptovskom Mikuláši.

Chatka - Trstice

Zmäkčovacie zariadenie na chatke v Trsticiach.

Rodinný dom - Macov

 

Centrálne zmäkčovacie zariadenie v rodinnom dome v obci Macov.

 

Výrobná hala - Wels 

Triplexový zmäkčovač vody vo výrobnej hale v Rakúsku v meste Wels.

 

Rodinný dom - Michal na Ostrove

Centrálne zmäkčévacie zariadenie v rodinnom dome v obci Michal na Ostrove.

Koňská farma - Malacky

Centrálna úprava vody na celý objekt na farme pri Malackách.

Rodinný dom - Kamenín

Centrálna úprava vody v novopostavenom rodinnom dome v obci Kamenín. Filtrácia dusičnanov, organických nečistôt, zmäkčenie vody, dezinfekcia potrubného systému a UV lampa. Pomerne veľký systém v maličkej miestnosti.

Ubytovňa - Topoľníky

 Filtrácia mechanickej nečistoty filtrom s automatickým odkalovačom, UV lampa na sterilizáciu vody a zariadenie na úpravu železa, mangánu a zmäkčenia vody v jednom.