Ecomix 1465EA - duplex

HY1465D3EA

Ecomixové dvojmodulové zariadenie pre nepretržitú prevádzku

Duplexové zariadenie 2.5


  • €2 858,37 bez DPH
  • Skladom
€3 430,04
Kategória: Duplexové zariadenie
Záruka: 2 roky
 

Zariadenie na úpravu vody 5 v 1. Výhodná cena, dôveruhodná kvalita, rýchle dodanie, spoľahlivé jednanie.

Výhodou duplexových zariadení je, že fungujú v nepretržitej prevádzke. Kým prvý modul sa pustí do regenerácie náplne, duplexová riadiaca hlava začne dávať upravenú vodu cez druhý modul, takže prevádzkovateľ neostane bez upravenej vody na dobu, kým prebehne regenerácia.

Duplexové zariadene môže byť výhodné najmä v takých okolnostiach, keď nie je prípustné, aby sa dostala neupravená voda do systému, ako napríklad v prípade predúpravy pre Reverznú Osmózu, alebo pre iné citlivé zariadenia.

Pred zariadením je nevyhnutné nainštalovať ako prvý stupeň mechanický predfilter. Máme v ponuke za výbornú cenu mechanické diskové filtre talianskej značky AZUD, ktoré sú ľahko nainštalovateľné, nevyžadujú pravideľnú výmenu vložky, ale práve naopak. Jednoduchým spôsobom sa dajú rozobrať, uvoľniť disky a poriadne vyprať. Ponúkame k nim ako opciu elektronickú automatiku pre odkalovanie, ktorá umožní pravidelný výplach nečistôt bez potreby dohľadu prevádzkovateľa.

Duplexová colová riadiaca hlava je plne automatická. Výhodou tohto ventilu je, že ako jeden ventil vie riadiť regeneráciu a prevádzku naraz v prípade dvoch modulov čím zabezpečuje nepretržitú prevádzku, takže čas regenerácie náplne sa môže nastavovať ľubovolne.

Zariadenie odporúčame najmä na komerčnú úpravu vody s prietokom < 2.5 m3/hoď. Zariadenie odporúčame dimenzovať tak, aby čas medzi dvomi regeneráciami bol minimálne 6 hodín. K správnej voľbe Vám pomôže tabuľka nižšie. V prvom riadku je uvedená tvrdosť, na základe ktorého sa dimenzuje zariadenie. V druhom riadku je uvedené množstvo vody, ktoré sa spotrebúva medzi dvomi regeneráciami.

 1465_leírás_3

 

K zariadeniu odporúčame prikúpiť UV dezinfekciu vody VIQUA VH410/2 za výhodnú cenu, ktorá je inštalovaná ako posledná stupeň úpravy a slúži k eliminácie mikrobiologického znečistenia. 

Technológia D3